(општа) Хелбој - Паклени деран тема

Started by Силни, November 16, 2010, 08:08:25 AM

Previous topic - Next topic

Силни

НараФски, али чудан, и не баш паметан избор, али опет, рачунају довољно је познат да могу тако нешто да ураде. Реално, кад би се од почетка правили "цртаћи" вероватно је предугачко, ово је сигурно и полунајава Хелише у паклу, тако да је зато одабран Бес, па ће Олуја, и ондаК - спектакл...

Snake Plissken

Imas li negde nesto konkretnije o Big Redu u Paklu? U stripovima, ofc :)

Силни

Ноуп... Не знам по овим БПРД насловима који сад излазе и коте се ненормалном брзином да ли има референци на дешавања, стварно не стижем да испратим.

Snake Plissken

Zato nisam ni kretao s BPRDom (mada jeste u planu), mnogo toga ima uz sve postojece.

Силни

Искрено, БПРД ми је више за ишчитавање, евентуално она Пошаст жаба да се скупи у две књиге попут омнибуса, и то је то. Можда једног дана...

Snake Plissken

Za iscitavanje, nasuprot cemu?
Pitam, ne skontah mozda. :)

Силни

Насупрот скупљању (било трејдова, било неких мамбо џамбо ТК), једноставно постало би тешко за праћење...
Слажеш се у потпуности? Другарски поздрав!

Snake Plissken

Hahahah budalo ;D

Slazem se, da. Ali vidis, eto, mrski Sale nece da skuplja Helisu, ali BPRD ima. :/

Силни

Па добро, скупља трејдове Хелише, прва два, немојмо бити преоштри... Мада, мораћемо да га конвертујемо, Лајбрери је Лајбрери.

Lord Vader89

vidi ove neke sto mi sole pamet
kupuju lajbrerije, a onda kukaju kako ne mogu da postignu druge stvari
tsk, tsk, tsk

Elesar

Vader: Ante i Ibra nemaju pojma!
Ko je sledeci na meniju?

Snake Plissken

Ja imam samo jean Lajbreri i ako Borna opet ne usere, na tome cu u blizoj buducnosti i ostati. :/

Snake Plissken

Ja imam samo jean Lajbreri i ako Borna opet ne usere, na tome cu u blizoj buducnosti i ostati. :/

Силни

Јбг... Да си могао макар петицу у претпродаји, да не кажем, пу пу, приордеру, да мазнеш, била 28 јура...

Snake Plissken

Potpuno sam svestan da cu te Lajbrerije, kad-tad platiti na cupriji, te se uopste ne nerviram.