(општа) Хелбој - Паклени деран тема

Started by Силни, November 16, 2010, 08:08:25 AM

Previous topic - Next topic

Силни

Quote from: Snake Plissken on September 05, 2011, 07:07:56 PM
SPOILER

Hm, mislim da nije taj odredjeni mac. Odmah se bacam na Fury opet, dobijes odgovor za par minuta, ali ubedjen sam da ona bukvalno stvori taj mac u rukama, i nije boje kao onaj i to. :)

Ne mora da mi bude smrt ultra mega giga, samo mi je nelogicno da je on onako iskanta kao i onda ga ona rokne kao eto tako, bas je los sled. Kako god

Drugo, zasto ocekujem povratak, da li u Stormu ili u Furyju Helisa kaze onoj cici sto ju je spasao kad je bila beba nesto u fazonu "Kad se ovo zavrsi ce se vrnem u Biro, izgleda da ovija dana imaju pune ruke posla", ovo mi definitivno deluje kao najava nekog povezivanja sa samim BPRDom. Ne znam, mnogo ima tih sitnih hintova da bi mi ovo bio kraj, no, videcemo.

SPOILER

Е дедер провери, мени није при руци. Можда сам нешто лоше повезао...  [hmm2] [hmm2]

Пази, Биро и Хелбој се преплићу донекле и већ до сада, тако да је највероватније то то. У сваком случају ценим да је први једнопуц. Не типујем тему му, одустајем од присећања  [grin2]

Snake Plissken

F5.

SPOILER

Vasilisa u rukama drzi vranu, ako sam u pravu. Ona je pretvori u mac sa glavom ptice mesto balcaka, i pruzi ga Helu. Kad ga on uzNe u ruke on postane zlatan kao the mac. Medjutim drska je drugacija, prelistao sam sad ceo Fury da uporedim. Ne znam.

Isto tako ne kontam i krunu koju ova riba nadje na kraju, zlatnu krunu sacinjenu od maski na stolu.

SPOILER

Lord Vader89

kako serijal nije nastao 1944.
mogu samo reci

SPOILERCINA

[grin2]

Силни

Quote from: Lord Vader89 on September 05, 2011, 07:45:58 PM
kako serijal nije nastao 1944.
mogu samo reci

SPOILERCINA

[grin2]

[laugh2] [laugh2]

То ти је засметало, а не година смрти?  :D :D

Како постоји мој пост на почетку теме који каже "Хелбој воли мачке и слаткише и уствари је Звер Апокалипсе, право име му је Анунг Ун Рама, и за време другог светског рата призвали су га на земљу нацистички окултисти окупљени око пројекта Рагнарок, предвођени Распућином (да да, тим Распућином)." и није баш 
[dork2]  [grin2]

Ultex035

With Great Power Comes Great Responsibility

Lord Vader89

ajde procitaj ponovo
then look beyond

i shvatices odma sta sam hteo kasti [grin2]

"When you eliminate the impossible, whatever remains, however improbable, must be the solution!
["Which school did you go to, Holmes?"]
Elementary, my dear Watson!"

Силни

Quote from: Lord Vader89 on September 05, 2011, 08:39:16 PM
ajde procitaj ponovo
then look beyond

i shvatices odma sta sam hteo kasti [grin2]

"When you eliminate the impossible, whatever remains, however improbable, must be the solution!
["Which school did you go to, Holmes?"]
Elementary, my dear Watson!"

[facepalm3]

[grin2] [grin2]

Ultex035

Pa ima nesto sigurno vezano za tu 1944. al' ono,nema veze,vazno da ne znam sta.
With Great Power Comes Great Responsibility

Lord Vader89

kakav sam rebus-majstor, nema mi ravnog [lol2] [lol2] [lol2] [lol2] [lol2]

Grujah

Vader, mrsko mi je da stanem na tvoju stranu, ali ovaj put nije u tebi problem, tvoje vestine su bile na mestu, no..

Lord Vader89

ma razume se, to se mi razumemo opet
oce to kod genijalaca tako :D

Силни

Quote from: Lord Vader89 on September 06, 2011, 02:09:48 AM
ma razume se, to se mi razumemo opet
oce to kod genijalaca tako :D

Добро добро, немојмо претеривати...  [grin2]

Snake Plissken

Kakvi ste smaraci, deset puta ulazim na topix jer ocekujem bar jedan post vezan za Helisu, a vi se tu tapsete po ramenu. :/

Силни

Имаш онај мој п(р)остер, немо' да измишљаш...  [nono2]