Marvel Studios: Phase 4-6

Started by Zlix, July 21, 2019, 09:25:13 AM

Previous topic - Next topic

Pjerooo

Vorlok, napokon!  [timeout2] [shocked2] [timeout2]

Ubljanin

Eh, koliko se samo dobrih stvari pojavilo od poslednjih pisanija ovde  ;D

Bukvalno nula :D Dobro, ruku na srce, Čuvari galaksije su dobri, pa sam preterao sa ovako niskom brojkom.

Čekam Lokija, da upropaste utisak koji je ostavila prva sezona i Dedpula, za koji verujem da će biti prezabavna papazjanija svega i svačega.

Od serija još Nebojšu, a za ovo ostalo se ionako ne zna kad će biti i da li će biti.

Scenaristi štrajkuju jer ChatGPt piše zanimljivije scenarije od njih.

(naravno, mislim na ovaj obogaljeni ChatGPT, ne na onu verziju koja se plaća)

naker777

Veoma dobri su treći Guardiansi. U nekim stvarima se preteralo, na momente previše usiljen humor za film koji je poprilično tužan i teskoban, eksperimenti i nasilje nad životinjama definitivno nisu za one koji nemaju stomak za takve stvari, po meni je glavni negativac neubedljiv u svojoj ulozi, u filmu debituje Adam Warlock, ali je prikazan kao maloumnik, ne znam ko je ovaj lik, ali ovo nije Warlock iz stripa kojeg znam i volim, pa ajde da se pretvaramo kao da ne postoji, svakako je nebitan za priču.

Sve ostalo je po meni odrađeno na poprilično visokom nivou. Intro (sva tri filma Guardiansa imaju fenomenalan intro), priča, akcija, muzika, specijalni efekti, zabava, vanzemaljski svetovi kao neka mešavina Fifth Element i Men in Black, kritika društva, origin priča za Rocketa, tužna priča i rasplet na samom kraju.

Kec je i dalje nedostižan, ali trojka je mnogo bolja od dvojke, i mnogo, mnogo bolje od superherojskih filmova koji se izbacuju u poslednje vreme.

Između 7-8, ali pošto je kraj trilogije sa ovom postavom i režiserom, neka bude 8/10.

Ali soundtrack  8)

Imrahil

Meni se ti Gardijansi ne gledaju uopšte, kao ni Dedpul koga nikad nisam ni pogledao ;D

Gledam Secret Invasion, 4/6 za sada, pa gledljivo je. Skrulovi smaraju ali to očekivano ;D
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

Lord Vader89

Imrahil

Sve je grozno i biće još gore. Ili se ne uzbuđavati ili ne gledati uopšte ;D

naker777

Užasan je Secret Invasion. Imra ima neviđeni talenat da gubi vreme na loše stvari, a ne gleda ono što valja.

Imrahil

To i ja pomislim kad vidim sta sve citas ali opet volis Isis tako da si dobar lik ;D

Zlix

Previše razvučeno i glupo. Retko koja serija im valja.

A Gardijansi su odlični, sva tri dela. Jedino od Marvela što vredi gledati u poslednje vreme.

naker777

@Imra; Vrh je Isis, pored God Is an Astronaut nešto najbolje od te žešće rock ambijentalne mjuze.

naker777

naker777

X-Men '97

Kakav nalet retro nostalgije.. Vrhunske prve dve epizode.