Preporučite seriju...

Started by Vladimir, September 23, 2010, 08:51:29 PM

Previous topic - Next topic

Konoli

Pjerooo

Doug Piranha

Jedva čekam Bogove, HBO je našao najbolji način da nastavi sa fantasy serijama, nakon PLiV adaptacije. Samo čini mi se da ovaj članak iznad (i svi današnji) vrte onu prvu najavu od pre dve godine, bez novih informacija.

Pjerooo

Moze biti, nisam pratio to ranije, i ovo mi je bila novost :)

Doug Piranha

Inače tek danas primetih, za koji dan nakon dugo čekanja vraća nam se Idriz u ulozi Lutera, sa sve Alis Morgan u Paketu. Uzdam se da će mi ovo biti najbolja serija ove sezone.

http://www.youtube.com/watch?v=_5yY7MOUKIs

Imrahil

Dobar početak za Under the Dome,valjda će nastaviti u istom ritmu.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

Doug Piranha

Lord Vader89

Firefly, znam, s velikim zakasnjenjem, al bolje ikad nego nikad?
mada, sad kad sam zavrsio, voleo bih ipak da nisam jos uvek poceo :'(

kakav setting, kakva prica, likovi, atmosfera, tempo....ja stvarno ne mogu da verujem da ovo nije docekalo ni da se zaokruzi sezona?! [embarrassed2]

verovatno ne moram da opisujem seriju, al eto, da navedem neke od stvari koje su mi se dopale:

- junaci, sto razlicitost, sto poreklo, neki su transparentni, neki bas i nisu....te konacno medjusobni odnosi (koji su tek zagrebani, a vec izuzetno komplikovani)
- zaista jebeni_western_u_svemiru, ne maskenbal poput Ratova zvezda ili cega vec....bre svemirski brodovi koji jure konje, puske, karabini, salunske tuce i izbacivanje kroz prozor! [love2]
- prica, nema potrebe da se tupi previse, sve je smesteno u jedan veliki suncev sistem, sve je prilicno kompaktno, nije citava galaksija igraliste
- apsolutno izbegavanje klisea i smejanje istima u lice! [sign-spam2] (doduse, u 90% slucajeva, ne uvek; al i dalje vise nego dovoljno :D )
- struktura, te vise nego dovoljno ideja i otvorenih prica koje vape za daljim razradjivanjem

i opet
neko ovako nesto da otkaze
a onaj glupi star trek enterprise je potrajao tri sezone cele [cry2] [embarrassed2]

idem opet da gledam "Serenity" (gledao sam kad je izasao 2005, al tad mi nije bio bas najjasniji ;D ), pa da kukam ko covek....

:'(

Elesar

Kako ti zavidim sto to gledas prvi put... eh
kratko ali slatko
Vader: Ante i Ibra nemaju pojma!
Ko je sledeci na meniju?

Lord Vader89

Elesar

sto znaci, ocigledno, da je s druge strane X-Files bataljen...  [waiting2]
Vader: Ante i Ibra nemaju pojma!
Ko je sledeci na meniju?

Lord Vader89

okolnosti nazalost ne dozvoljavaju trenutno [nono2]

Zeljkoblejz

Quote from: Elesar on July 13, 2013, 02:22:17 AM
sto znaci, ocigledno, da je s druge strane X-Files bataljen...  [waiting2]

У вези овога имам мало обавештење. Не знам да ли сте видели IDW је почео са издавањем мини серије The X-Files: Season 10, која се дешава после серије и филмова. При том је Крис Картер извршни продуцент. Први број обећава, па се надам да ће и остали остати солидни!

Lord Vader89

samo sto je crtez ubi boze za tako nesto [embarrassed2]

plus mi je tempo nekako prebrz....aj videcemo