Preporučite seriju...

Started by Vladimir, September 23, 2010, 08:51:29 PM

Previous topic - Next topic

Riđobradi

Ko ja, ma neeeee... Volim ja i Juliju, pogotovo onu epizodu s Indijancem. Možda samo da je bila malo više gola, eventualno jahala i pucala iz kolta, tako neki sitni, khm, elementi, mislim da bi kvalitativno podigli nivo epizode, pa i serijala.  [evil2]
тыпе оф материал

WOOLF

Quote from: Elesar on June 29, 2016, 08:30:48 PM
Ma ti... nista ti ne verujem, nevernice, otkad muklo Rammstein izdade samo tako!  [sign-lies] [sign-lies] [franken]

Izdade samo zbog vecih velikana  ;D jbg dosli u nezgodno vreme...ne moze se sve postici...em sam poceo vec par godina i klnincima
da placam koncertne te festivalske karte, ogulise me samo tako...  [facepalm3]

Glede blindersa kreni komotno,tri sezone po sest epizoda, Sam Neill u odlicnoj ulozi,Nick Cave, muzika jelte... [love2]
Woolfcomics

Amemiya

Riđobradi

Quote from: Villain on July 16, 2016, 03:59:35 PM
https://www.facebook.com/StrangerThingsTV/

neko načuo nešto?

Evo ja upravo odgledao prvu epizodu. Meni je ovo veoma obećavajuće. Funkcioniše kao omaž osamdesetim, Spilbergu, Gunisima (pa i Kingu), i ima tu nostalgičnu notu, ali ja sam za takve stvari valjda laka meta, tako da sam navučen i pičim dalje.  [dork2] [drool2]
тыпе оф материал

Villain

Stavljam je onda na high priority  [sign-good] [juznapruga2]

Elesar

Cak je i font omaz Kingovim naslovnicama 80-ijeh  :D
Vader: Ante i Ibra nemaju pojma!
Ko je sledeci na meniju?

WOOLF

Joj super mi izgleda, gleda se za vikend.  [love2]
Woolfcomics

Karven

Spržio sam osam epizoda Stranger things za jedan dan i apsolutno mi dusa na mestu. Odlicna serijica, svi omaži na mestu, dovoljna doza horora i misterije za osam sati dobre zabave. Preporuka.
ダークサイドではすべてがひとつ. この強大な体は私の教会です

ex pistol

Quote from: Karven on July 18, 2016, 09:14:39 PM
Spržio sam ...  osam sati dobre zabave. 
Odradio si smenu  :)

Ja sam na pola i sjajni su. Sve ovo što je Riđobradi nabrojao plus ima i dosta šmeka ranog x-filesa.

Elesar

Quote from: Karven on July 18, 2016, 09:14:39 PM
Spržio sam osam epizoda Stranger things za jedan dan i apsolutno mi dusa na mestu. Odlicna serijica, svi omaži na mestu, dovoljna doza horora i misterije za osam sati dobre zabave. Preporuka.

Da li verovati jednom teksovcu?  [hmm2]
Imacu valjda vremena za vikend makar za prve dve-tri, pa cemo videti.
Ko je sledeci na meniju?

Karven

Elesar

Sa kumom si, takav si   :P :P
Ko je sledeci na meniju?

Karven

Robotech

Odgledah Coveka u visokom dvorcu i vrlo sam zadovoljan. Naravno, knjiga je samo osnova, uveli su tu dosta toga novog, pocelo je lagano, u sredini bilo malo smorno, kao da ni oni sami nisu znali sta dalje, da bi poslednje 3 epizode stvarno izvukle sve. Vrlo sam zadovoljan i nadam se da nece u..... sledecu sezonu. Samo da smanje melodramu.